Professionals

Zoek een klimaatexpert die bij u past.

Selecteer in de rechterkolom een expertise om geschikte projectleiders te vinden. Vervolgens kunt u per projectleider contactgegevens en profiel bekijken.  

Donald van den Akker

Donald van den Akker

Directeur Strategie en Samenwerking
Senior Projectleider

Telefoon: 06-41 43 53 98
E-mail: donald.van.den.akker@klimaatverbond.nl

BurgerparticipatieEnergietransitieKlimaatbeleidLobbyPolitiekProcesbegeleiding Bekijk profiel
Petra Lettink

Petra Lettink

Directeur Projecten en Campagnes
Senior Projectleider

Telefoon: 06-29 407 527
E-mail: petra.lettink@klimaatverbond.nl

BurgerparticipatieEnergiebesparingProjectmanagementWindenergieZonne-energie Bekijk profiel
Ans Hermanussen

Ans Hermanussen

Project Management Office

Telefoon: 088-0238900
E-mail: ans.hermanussen@klimaatverbond.nl

Bekijk profiel
Carla Lodder

Carla Lodder

Secretariaatmedewerker

Telefoon: 088-0238900
E-mail: carla.lodder@klimaatverbond.nl

Bekijk profiel
Cindy Gronouwe

Cindy Gronouwe

Projectmedewerker

Telefoon: 088-0238900
E-mail: cindy.gronouwe@klimaatverbond.nl

Bekijk profiel
Josje Fens

Josje Fens

Projectmedewerker

Telefoon: 088-0238900
E-mail: josje.fens@klimaatverbond.nl

Bekijk profiel
Matty van Leijenhorst-van Veldhuizen

Matty van Leijenhorst-van Veldhuizen

Projectmedewerker

Telefoon: 088-0238900
E-mail: matty.van.leijenhorst@klimaatverbond.nl

CommunicatieEducatieEnergiebesparingProcesbegeleidingSocial Media Bekijk profiel
Randy Gasper

Randy Gasper

Communicatiemedewerker

Telefoon: 088-0238900
E-mail: randy.gasper@klimaatverbond.nl

Bekijk profiel
Eppie Fokkema

Eppie Fokkema

Projectleider

Telefoon: 06-25051728
E-mail: eppie.fokkema@klimaatverbond.nl

Bekijk profiel

Frans Bruning

Projectleider

Telefoon: 06-24389193
E-mail: frans.bruning@klimaatverbond.nl

Bekijk profiel