Professionals

Zoek een klimaatexpert die bij u past.

Selecteer in de rechterkolom een expertise om geschikte projectleiders te vinden. Vervolgens kunt u per projectleider contactgegevens en profiel bekijken.  

Ans Hermanussen

Ans Hermanussen

Project Management Officer

Telefoon: 088-023 89 00
E-mail: ans.hermanussen@klimaatverbond.nl

Bekijk profiel
Carla Lodder

Carla Lodder

Bureaumanager

Telefoon: 088-023 89 00
E-mail: carla.lodder@klimaatverbond.nl

Bekijk profiel
Thijs de la Court

Thijs de la Court

Senior projectleider op mitigatiethema’s

Telefoon: 06-51786452
E-mail: thijs.de.la.court@klimaatverbond.nl

Lokale initiatievenOverheidsparticipatiePolitiekProcesbegeleidingRegionale samenwerking Bekijk profiel
Dieuwertje Walch

Dieuwertje Walch

Jonge professional op klimaatmitigatie

Telefoon: 088-0238900
E-mail: dieuwertje.walch@klimaatverbond.nl

EnergiebesparingEnergiemonitoringKlimaatbeleidLobbyRegionale samenwerking Bekijk profiel
Madeleen Helmer

Madeleen Helmer

Senior projectleider klimaatadaptatie

Telefoon: 06-13 558 688
E-mail: madeleen.helmer@klimaatverbond.nl

EuropaKlimaatadaptatieKlimaatbeleidPolitiekProcesbegeleidingProjectmanagement Bekijk profiel
Maisam Haydary

Maisam Haydary

Jonge professional op klimaatadaptatie

Telefoon: 088-0238900
E-mail: maisam,haydary@klimaatverbond.nl

EducatieKlimaatadaptatieKlimaatbeleidLobby Bekijk profiel
Cindy Gronouwe

Cindy Gronouwe

Projectmedewerker

Telefoon: 088-023 89 00
E-mail: cindy.gronouwe@klimaatverbond.nl

Bekijk profiel
Matty van Leijenhorst-van Veldhuizen

Matty van Leijenhorst-van Veldhuizen

Projectmedewerker/communicatie

Telefoon: 088-0238900
E-mail: matty.van.leijenhorst@klimaatverbond.nl

CommunicatieDuurzame energieEducatieEnergiebesparingProcesbegeleiding Bekijk profiel
Randy Gasper-Rothengatter

Randy Gasper-Rothengatter

Communicatiemedewerker

Telefoon: 088-023 89 00
E-mail: randy.gasper@klimaatverbond.nl

CommunicatiePRRedactieSocial Media Bekijk profiel
Daniël Nijland

Daniël Nijland

Stagiair communicatie

Telefoon: 088-0238900
E-mail: daniel.nijland@klimaatverbond.nl

CommunicatiePRRedactieSocial Media Bekijk profiel
Arien Scholtens

Arien Scholtens

Adviseur
Projectleider

Telefoon: 06-81667546
E-mail: arien.scholtens@klimaatverbond.nl

EnergietransitieProcesbegeleiding Bekijk profiel