Professionals

Zoek een klimaatexpert die bij u past.

Selecteer in de rechterkolom een expertise om geschikte projectleiders te vinden. Vervolgens kunt u per projectleider contactgegevens en profiel bekijken.  

Ans Hermanussen

Ans Hermanussen

Project Management Office

Telefoon: 088-023 89 00
E-mail: ans.hermanussen@klimaatverbond.nl

Bekijk profiel
Carla Lodder

Carla Lodder

Secretariaatmedewerker

Telefoon: 088-023 89 00
E-mail: carla.lodder@klimaatverbond.nl

Bekijk profiel
Arien Scholtens

Arien Scholtens

Adviseur
Projectleider

Telefoon: 06-81667546
E-mail: arien.scholtens@klimaatverbond.nl

EnergietransitieProcesbegeleiding Bekijk profiel
Cindy Gronouwe

Cindy Gronouwe

Projectmedewerker

Telefoon: 088-023 89 00
E-mail: cindy.gronouwe@klimaatverbond.nl

Bekijk profiel
Matty van Leijenhorst-van Veldhuizen

Matty van Leijenhorst-van Veldhuizen

Project- en communicatiemedewerker

Telefoon: 088-0238900
E-mail: matty.van.leijenhorst@klimaatverbond.nl

CommunicatieDuurzame energieEducatieEnergiebesparingProcesbegeleiding Bekijk profiel
Randy Gasper-Rothengatter

Randy Gasper-Rothengatter

Communicatiemedewerker

Telefoon: 088-023 89 00
E-mail: randy.gasper@klimaatverbond.nl

BurgerparticipatieCommunicatiePRRedactieSocial Media Bekijk profiel